Efino - szybkie pożyczki pozabankowe online. Korzystna oferta

Efino - szybkie pożyczki pozabankowe online. Korzystna oferta
Pożyczka pozabankowa oferowana przez Efino to oferta dla osób, które chcą szybko i bez zbędnych formalności otrzymać pożyczkę na dowolny cel. W Efino nowi klienci mogą otrzymać pożyczkę w wysokości od 1 000 do 6 000 złotych, którą trzeba spłacić od 3 do maksymalnie 18 miesięcy. Na tych, których oczekiwania spełni to rozwiązanie, czeka kolejna pożyczka o kwocie nawet 4 tysiące wyższej niż poprzednio, a okres spłaty może wydłużyć się o kolejne 6 miesięcy.

Efino to firma, która oferuje swoim klientom pozabankowe pożyczki ratalne. Zyskała przychylność klientów potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki, gdyż gwarantuje błyskawiczną analizę wniosku, minimalną ilość formalności oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Podpowiadamy, kto może zaciągnąć pożyczkę w Efino i jakie dokumenty są wymagane.

Pożyczka pozabankowa w Efino - kto może sobie na nią pozwolić?

Aby móc starać się o pożyczkę w Efino trzeba mieć ukończone minimum 21 lat, mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce i posiadać polskie obywatelstwo. Szybka pożyczka pozabankowe przez internet oferowana jest wyłącznie osobom, które mają stałe źródło dochodów. Przy podpisywaniu umowy o pożyczkę pozabankową, tak jak w przypadku podpisywania każdej innej umowy o kredyt należy zachować szczególną czujność.

Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji, których później możesz żałować. Na spokojnie zapoznaj się z ramową umową pożyczki, umową szczegółową i regulaminem serwisu internetowego. Pamiętaj, że pożyczkodawca może zweryfikować wszystkie podane przez Ciebie informacje, dlatego upewnij się co do prawidłowości wpisywanych w poszczególnych miejscach danych.

Szybka pożyczka pozabankowa - jakie dokumenty będą potrzebne?

Dobra informacja jest taka, że aby pożyczyć pieniądze w Efino potrzebny Ci będzie tylko i wyłącznie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania zaświadczeń ani żadnych innych dokumentów dodatkowych.

Zdecydowanie usprawnia to cały proces, a Ty składając wniosek nie musisz martwić się o to, że zapomnisz dołączyć do niego dodatkowego dokumentu, przez co spotkasz się z decyzją odmowną. We wniosku trzeba jednak podać prawdziwe informacje, gdyż Efino może zweryfikować ich poprawność u pracodawcy.

Pożyczka pozabankowa online - ile trzeba czekać na wypłatę środków?

Kluczową informacją dla większości klientów Efino jest czas oczekiwania na przelew pożyczonych pieniędzy na konto. Czas otrzymania gotówki w dużej mierze zależy od tego, w jakim banku pożyczkobiorca posiada konto.

Firma Efino posiada konta w kilku bankach – PKO BP, mBank, Pekao SA, Getin Banku, Alior Bank, Millennium Bank – osoby posiadające konta w wymienionych instytucjach zobaczą na swoim koncie przelew zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. W przeciwnym razie trzeba będzie na niego poczekać 1-2 dni.

Jak wygląda pożyczka w Efino?

Szybka pożyczka pozabankowa online oferowana przez Efino to oferta spełniająca oczekiwania osób, które z różnych przyczyn znalazły się w finansowym potrzasku i potrzebują pieniędzy od ręki.

Aby jednak móc się o nią starać trzeba najpierw zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy. W tym celu wystarczy wejść na stronę Efino.pl i uzupełnić formularz rejestracyjny. Zostaniesz poproszony o wpisanie danych takich jak:

  • dane osobowe,
  • PESEL,
  • numer telefonu
  • adres zamieszkania i zameldowania (jeśli jest inny niż zamieszkania),
  • dotyczących zatrudnienia,
  • dotyczących posiadanych zobowiązań finansowych.

Pożyczka pozabankowa online jest o tyle wygodna, że do zaciągnięcia jej nie trzeba nawet ruszać się z fotela. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby zasilić swoje konto nawet o 10 tysięcy złotych.

Pożyczka pozabankowa przez internet - jak ją wziąć?

Gdy uda Ci się pomyślnie przebrnąć przez procedurę rejestracji, kolejnym krokiem będzie wybór kwoty kredytu i właściwego okresu spłaty. W tym celu ustaw w odpowiednim miejscu widoczne na stronie suwaki. Sprawdź, czy wszystkie pola zostały wypełnione poprawnie, a suwaki znajdują się we właściwych miejscach.

Zaakceptuj wszystkie zgody, które są niezbędne do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak tylko wysłać wniosek i poczekać na decyzję. Pamiętaj, że szybka pożyczka pozabankowa to pożyczka jak każda inna.

W przypadku braku terminowej spłaty i nietrzymania się warunków umowy zostaną wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje. Nieterminowa spłata może wiązać się z wysokimi kosztami. Ich wysokość znajdziesz w umowie pożyczki.

Pożyczka pozabankowa w Efino - czy przysługuje zadłużonym?

Pożyczka pozabankowa długoterminowa to spełnienie marzeń wielu osób, których budżet domowy od dawna się nie dopina. Niestety nie każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Efino, zanim wyda decyzję o wypłacie pożyczki, każdorazowo sprawdza krajowe rejestry dłużników.

Weryfikowane są informacje w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli Twoja historia kredytowa wzbudzi jakiekolwiek zastrzeżenia, pożyczka pozabankowa przez internet najprawdopodobniej nie zostanie Ci przyznana.

Czy te informacje były pomocne?

xTa witryna jest chroniona przez reCAPTCHA, obowiązuje Polityka prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.

Pytania i odpowiedzi

* Uzupełnij to pole

Sprawdź podobne artykuły

Zobacz wszystkie