Zadzwoń do nas!

12345 20 02

Opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora

Euro Bank - Kredyt Hipoteczny

Euro Bank

Euro Bank
Kredyt Hipoteczny


Twoja miesięczna rata może wynosić:
980,06 PLN
Wartość nieruchomości:
150 000,00 PLN
Kwota kredytu:
100 000,00 PLN
Okres:
120 mies.
Rodzaj rat:
równe  
Waluta:
PLN
Oprocentowanie tego kredytu wynosi:
3,37  %
Prowizja tego kredytu wynosi:
2,00  %

Zwróć uwagę

W ofercie maksymalna kwota zaciąganego kredytu wynosi 90% wartości nieruchomości. Opłaty okołokredytowe, takie jak prowizja czy ubezpieczenie, mogą zostać skredytowane jednak musisz pamiętać o tym, iż kwota powyżej 80% potraktowana będzie jako brakujący wkład własny.

Szczegółowe informacje dotyczące Twojego kredytu

Dane Opis dodatkowy Wartość
Wartość nieruchomości - 150 000,00 PLN
Kwota kredytu - 100 000,00 PLN
Okres kredytowania - 120 mies.
Waluta - PLN
Spread walutowy - 0,00
Prowizja - 2,00%
Oprocentowanie Oprocentowanie stanowi sumę zmiennej stopy rynkowej WIBOR oraz stałej marży banku, gdzie kredyt hipoteczny dostępny jest w dwóch wariantach: "Marża promocyjna" lub "Prowizja promocyjna", a Ty jako kredytobiorca sam decydujesz o wyborze jednej z tych opcji. W porównaniu ujęto marżę w ramach promocji dla opcji kredytu z prowizją naliczaną za jego udzielnie w wysokości 2% kwoty kredytu oraz jednego źródła dochodów. Jeśli zdecydujesz się na prowizję równą 0 zł marża kredytu zostanie podwyższona o 0,3 punktu procentowego. Jeśli kredyt zabezpieczysz dwoma źródłami dochodów marża kredytu zostanie obniżona o 0,1 punktu procentowego. 3.37
w tym marża banku 1,64%
Całkowita kwota do spłaty - 117 607,02 PLN
Dane Opis dodatkowy Stawka
Rata miesięczna - 980,06  PLN
Ubezpieczenie pomostowe Ubezpieczenie spłaty kredytu wymagane jest do czasu wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. W tym okresie marża kredytu zostanie podwyższona o 0,85 punktu procentowego. 39,33 PLN
Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego W przypadku zakupu mieszkania lub domu bank wymaga 20% wkładu własnego. Do czasu wniesienia brakującego wkładu własnego marża kredytu podwyższana jest o 0,15 punktu procentowego co przekłada się na wzrost raty kredytu o powyższą wartość. 0,00 PLN
Polisa ubezpieczeniowa nieruchomości Brak. - PLN
Suma - 1 019,39 PLN

Koszt przyznania kredytu

Dane Opis dodatkowy Stawka
Prowizja Standardowa stawka prowizji 3% naliczana zostaje indywidualnie od kwoty udzielonego kredytu. Płatna w dniu uruchomienia kredytu. W ramach aktualnej promocji prowizja w wysokości 2% naliczana za udzielnie kredytu może zostać obniżona do 0 zł. 2 000,00 PLN
Polisa ubezpieczeniowa Bank wymaga posiadania polisy ubezpieczeniowej na życie. W swej ofercie proponuje podstawowe ubezpieczenie na życie oraz całkowitej i trwałej niezdolności do pracy na okres 1 roku, za które pobiera składkę w wysokości 0,8% kwoty kredytu. 800,00  PLN
Wycena nieruchomości Wycena nieruchomości wykonywana przez pracowników banku. Jej jednorazowy koszt jest niezależny od kwoty kredytu. Bank honoruje również własny operat szacunkowy. -  PLN
Ubezpieczenie pomostowe dodatkowe Brak. -
Suma - 2 800,00 PLN

Dodatkowe koszty

Dane Opis dodatkowy Stawka
Opłata za wcześniejszą spłatę Prowizja za wcześniejszą całkowitą lub częściową spłatę kredytu naliczana tylko w przypadku kredytów, których umowa kredytowa trwa mniej niż 3 lata od momentu podpisania. 3,00
Podwyższenie kwoty kredytu 150,00 PLN
Wakacje kredytowe Bank umożliwia raz w roku skorzystanie z wakacji kredytowych po okresie minimum 12 miesięcy regularnej spłaty rat. 0,00%
Odroczenie spłaty Brak karencji przy zakupie działki budowlanej. -

Na co zwrócić uwagę

Dane Opis dodatkowy Stawka
Zaświadczenie o zarobkach W przypadku osób, które osiągają dochody w Wielkiej Brytanii lub Francji, wystawione zaświadczenie o dochodach w języku angielskim lub francuskim nie musi być tłumaczone na język polski.
Koszty przeprowadzki W ramach kredytu możesz liczyć na sfinansowanie przez bank kosztów związanych z przeprowadzką do zakupionego przez Ciebie domu czy mieszkania. Bank na podstawie wystawionej za wykonanie usługi faktury VAT zwróci na Twój rachunek kwotę w maksymalnej wysokości 600 zł/brutto.
Warunki promocji W ramach promocji masz możliwość skorzystania z marży promocyjnej 1,3% w całym okresie kredytowania lub z prowizji promocyjnej 0 złotych. Aby uzyskać promocyjne warunki kredytu, należy zdecydować się na konto osobiste w pakiecie Prestige lub Online wraz z deklaracją przelewu wynagrodzenia, a także skorzystać z ubezpieczenia nieruchomości na pięć lat oraz ubezpieczenia na życie w dowolnym pakiecie z dostępnym w ofercie banku. Dodatkowo promocja skierowana jest do osób wnioskujących o kredyt hipoteczny, w którym cel mieszkaniowy stanowi co najmniej 80% wartości.

Dokumenty wymagane do otrzymania kredytu

Dokumenty osobowe

 • Dowód osobisty, paszport lub paszport zagraniczny.

 • Drugi dokument tożsamości (książeczka wojskowa, paszport, prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja emeryta, legitymacja rencisty, karta pobytu).

 • Kopia umowy rozdzielności majątkowej/kopia wyroku orzekającego separację/sentencja wyroku rozwodowego.

Dokumenty związane z uzyskiwanym dochodem

 • Brak

Dokumenty związane z celem kredytowania

 • Brak

Dokumenty dodatkowe

 • Brak

Jak dostać ten kredyt?

Kryteria ubiegania się o produkt:

 • Wiek powyżej 18 roku życia.
 • Pełna zdolność do czynności prawnych.
 • Udokumentowane źródło dochodu zaakceptowane przez bank.
 • Suma wieku Wnioskodawcy i okresu kredytowania nie może przekroczyć 75 lat.


Doradca Euro Banku

Doradca Euro Banku

 • Wypełnij formularz kontaktowy.
 • Na spotkaniu w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, doradca pomoże Ci wybrać najlepszą opcję kredytu, następnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową - potrwa to nie dłużej niż 48 godzin.
 • Doradca przygotuje dla Ciebie wstępną ofertę kredytową, dostaniesz również pełną listę dokumentów, które będą niezbędne do otrzymania kredytu.
 • Po skompletowaniu dokumentów, skontaktuj się z doradcą - przyjedzie odebrać je w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.
 • Analityk finansowy, na podstawie dostarczonych dokumentów podejmie decyzję o przyznaniu Ci kredytu.
 • Po pomyślnej decyzji kredytowej doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia czasu i miejsca podpisania umowy, poinformuje Cię również, czy i jakie dokumenty będą potrzebne do uruchomienia środków.
 • Po zamknięciu wszystkich formalności, kredyt będzie wypłacony w całości lub w transzach - w zależności od warunków umowy.


Pośrednik Finansowy

Pośrednik Finansowy

 • Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą Expandera wypełniając formularz kontaktowy.
 • Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą doradca Expandera.
 • W zależności od Twoich potrzeb zostanie przedstawiony najkorzystniejszy dla Ciebie wariant kredytu. Ustalicie termin spotkania w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
 • Podczas spotkania doradca przeprowadzi wstępną analizę finansową. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji doradca sprawdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi Tobie również listę dokumentów niezbędnych do ubiegania się o kredyt.
 • Uzyskasz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania związane z udzieleniem, zabezpieczeniem, uruchomieniem i obsługą kredytu.
 • Po skompletowaniu dokumentów i dostarczeniu ich do doradcy, sporządzony zostanie wniosek kredytowy. Na jego podstawie bank podejmuje decyzję odnośnie przyznania kredytu.
 • Jeśli decyzja jest pozytywna, ostatnim krokiem jest podpisanie umowy oraz uruchomienie kredytu zgodnie z Twoją dyspozycją.