Zadzwoń do nas!

12345 20 02

Opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora

Regularnie używasz karty kredytowej, nigdy lub rzadko spłacasz całe zadłużenie na karcie kredytowej w okresie bezodsetkowym - porady finansowe

Jeżeli regularnie używasz swojej karty kredytowej, ale rzadko lub w ogóle nie zdarza Ci się spłacać zadłużenia w całości, najlepsza jest dla Ciebie karta z niskim oprocentowaniem limitu kredytowego. Dzięki niej zaoszczędzisz pieniądze wtedy, gdy nie możesz się powstrzymać, robiąc zakupy i wiedząc, że nie spłacisz limitu w okresie bezodsetkowym.

Nasza rada

Sprawdź karty kredytowe oferujące niskie oprocentowanie limitu kredytowego zobacz nasz kalkulator standardowy, wybierając opcję bez opłaty za wydanie lub bez opłaty miesięcznej. W ten sposób sprawdzisz, która karta ma najniższe oprocentowanie limitu (wystarczy że płacisz odsetki od Twojego zadłużenia, nie potrzebujesz dodatkowo wydawać pieniędzy na opłaty miesięcznej lub za prowadzenie). Jeżeli dodatkowo na Twojej karcie kredytowej jest już znaczne zadłużenie, to może nadeszła pora, żeby przenieść kredyt do innego banku. Sprawdź więc ofertę kart kredytowych 0% dla balance transfer (zerowe oprocentowanie dla przenoszonego zadłużenia na kartach wydanych przez inne banki). Zazwyczaj taka promocja trwa przez kilka miesięcy, na czym już oszczędzasz, a dodatkowo często później standardowe oprocentowanie i tak może być niższe niż na Twojej obecnej karcie. Sprawdź również karty oferujące brak opłat przy balance transfer. Często banki, walcząc o klienta, oferują obie opcje równocześnie.