Zadzwoń do nas!

12345 20 02

Opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora

Nad czym pracujemy?

Nad czym pracujemy?

Jednym z najważniejszych zadań które postawiliśmy przed finansowysupermarket.pl jest prezentowanie najbardziej rzetelnej oraz aktualnej oferty produktów finansowych.


Nie chcieliśmy tworzyć kolejnego serwisu, ktory "jakoś" porównuje produkty finansowe - takich serwisów jest już kilka w Polsce. Podczas naszej dotychczasowej pracy i realizacji projektów bankowości internetowej sami przekonaliśmy się, że Internauci doceniają jakość oferowanych usług online - dlatego naszym celem bylo stworzenie prawdziwej porównywarki finansowej.


Budowa takiej platformy to spore wyzwanie dlatego wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę oraz poświęciliśmy kilka lat pracy aby stworzyć serwis, który daje pewność znalezienia najlepszego produktu finansowego i jest przyjazny dla Użytkownika.

 • W naszym serwisie porównujemy produkty finansowe ponad 40 banków, które funkcjonują w Polsce.
 • Porównujemy 23 kategorie produktowe: kredyty hipoteczne (6 kategorii, w tym kredyt refinansowy), kredyty konsumpcyjne (3 kategorie w tym kredyt konsolidacyjny), karty kredytowe (5 kategorii w tym karty przedpłacone, tzw. 'pre-paid'), konta bankowe (5 kategorii), oszczędności (3 kategorie).
 • W przypadku kredytów hipotecznych nie ograniczamy się do podania wysokości raty, ale prezentujemy również wszystkie dodatkowe koszty miesięczne, tak abyś wiedział jaki wydatek w swoim miesięcznym budżecie musisz uwzględnić. Podajemy do tego koszty związane z udzieleniem kredytu, dodatkowe opłaty, które mogą pojawić się w trakcie trwania kredytu. Do tego w sekcji 'dokumenty' dowiesz się jakich dokumentów będzie od Ciebie wymagał bank przy wnioskowaniu o kredyt.
 • Kredyty gotówkowe porównujemy z uwzględnieniem Twojego profilu kredytowego, po to abyś mógł porównać produkty, które bank zaoferuje Tobie - nie te, które bank reklamuje. Nie znajdziesz takiego porównania w żadnym innym serwisie finansowym w Polsce.
 • Sam wybierasz kryteria porównania kart kredytowych (spośród dostępnych kilkunastu opcji porównania). Co najważniejsze - model porównania za każdym razem, dopasowuje się do wybranego przez Ciebie kryterium (czyli jeśli chcesz porównać np. karty kredytowe oferujące darmowe ubezpieczenie, to załaduje się odpowiedni model porównania uwzględniający właśnie kryterium darmowe ubezpieczenie). Do tego zbudowaliśmy kalkulator indywidualny, który pozwoli Ci poznać ile tak naprawdę będzie Cię kosztowało miesięcznie korzystnie z karty, uwzględniając Twoje zachowania płatnicze. Takich modeli porównań nie znajdziesz nigdzie poza naszym serwisem.
 • Podobne w przypadku kont - możesz je porównać według wybranego kryterium (model porównania dopasuje się automatycznie). Dodatkowo rzeczywisty koszt miesięczny korzystania z konta poznasz korzystając z kalkulatora indywidualnego.
 • W przypadku oszczędności możesz porównać lokaty, polisolokaty oraz rachunki oszczędnościowe. Nasze silniki i definicje produktowe uwzględniają różne modele naliczania odsetek w poszczególnych bankach po to, abyś rzeczywiście mógł sprawdzić, gdzie najlepiej ulokować swoje pieniądze.
 • O jakości porównywarki finansowej świadczy baza produktowa i zakres analizowanych informacji. Jeśli w porównywarce finansowej klikasz na informacje szczegółowe i znajdujesz tam tylko kilka lub kilkanaście pozycji, które zostały przeanalizowane - oznacza to porównywarkę wyłącznie z nazwy. Finansowysupermarket.pl i nasz zespół analityków finansowych dostarcza najbardziej szczegółową analizę produktów finansowych - nie ma obecnie innego serwisu, który równie szczegółowo analizowałby produkty finansowe.
 • W każdym sprawdzonym przez nas produkcie (jeśli klikniesz na informacje szczegółowe) znajdziesz informacje produktowe z komentarzami analityków finansowych, wypunktowane elementy na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, informacje dotyczące wymaganych dokumentów kredytowych, opis procesu wnioskowania o wybrany produkt oraz opinie użytkowników oceniających poszczególne elementy banku i produktu. Jesteśmy prawdziwą porównywarką finansową - nie z nazwy, ale z tytułu tego, co robimy i jak pracujemy. Poniżej w tabeli znajdziesz produkty nad którymi właśnie pracuje nasz zespół finansowy:

Instytucja Nazwa produktu Kategoria produktowa Status Aktualizacja
Santander Consumer Bank TurboKARTA Karty kredytowe standardowe ok ...

Uwagi zespołu finansowego: Właśnie analizujemy ten produkt

Santander Consumer Bank TurboKARTA Karty kredytowe standardowe ok 22.11.18

Uwagi zespołu finansowego:

Santander Consumer Bank TurboKARTA Karty kredytowe standardowe ok 22.11.18

Uwagi zespołu finansowego:

Santander Consumer Bank TurboKARTA Karty kredytowe standardowe ok 22.11.18

Uwagi zespołu finansowego:

Santander Bank Polska Kredyt gotówkowy Kredyty gotówkowe ok 22.11.18

Uwagi zespołu finansowego:

Santander Bank Polska Kredyt gotówkowy Kredyty gotówkowe ok 22.11.18

Uwagi zespołu finansowego:

Co gwarantujemy?

 • Doskonale znamy produkty finansowe ponieważ sami tworzyliśmy je pracując w instytucjach finansowych, dzięki temu wiemy jak je porównywać - teraz jesteśmy po Waszej stronie :)
 • Zbudowaliśmy i caly czas rozwijamy platformę informatyczną umożliwijającą obecnie najbardziej zaawansowane porównanie produktów finansowych na polskim rynku e-bankingu.
 • O jakości naszej pracy i serwisu świadczy fakt, że przedstawiana przez finansowysupermarket.pl oferta i informacje dotyczące produktów finansowych są często bardziej aktualne, niż te prezentowane na rodzimych stronach instytucji finansowych!
 • Z naszych analiz produktowych i porównań korzystają product manager'owie odpowiedzialni za produkty w poszczególnych instytucjach finansowych - aby sprawdzić aktualną ofertę konkurencji! To jest chyba najlepsza gwarancja tego, że znamy się na tym co robimy.
 • Gwarantujemy, że po drugiej stronie serwisu dbamy o to, aby prezentować Ci najbardziej rzetelne i aktualne informacje oraz porównanie produktów finansowych na poziomie, którego nie oferuje obecnie żaden inny serwis finansowy w Polsce.