BGŻ BNP Paribas - Kredyt samochodowy


BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas
Kredyt samochodowyTwoja miesięczna rata może wynosić:
763,19 PLN
Kwota kredytu:
25 000,00 PLN
Okres
36 mies.
Waluta:
PLN
Oprocentowanie tego kredytu wynosi:
5,89
Prowizja tego kredytu wynosi:
1,00 %
Ubezpieczenie uwzględniane w racie:
NIE

Zwróć uwagę

Bank pożycza maksymalnie 500 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy (dla pojazdów do 5 lat), a dla pozostałych 84 miesiące. Nie ma ograniczenia, co do wieku pojazdu (za wyjątkiem motocykli, skuterów, quadów, dla których wiek pojazdu nie może przekroczyć 8 lat).

Szczegółowe informacje dotyczące Twojego kredytu

Dane Opis dodatkowy Wartość
Kwota kredytu - 25 000,00 PLN
Okres kredytowania - 36 mies.
Waluta - PLN
Oprocentowanie Oprocentowanie jest zmienne, a jego wysokość ustalana jest indywidualnie podczas oceny wniosku kredytowego w placówce banku. Na wysokość oprocentowania mają wpływ: źródło i wysokość dochodów, posiadany majątek, wysokość zobowiązań z tytułu innych pożyczek i kredytów, wielkość rodziny, stan cywilny, okres spłaty, kwota kredytu i inne dane dotyczące osoby ubiegającej się o kredyt umieszczone we wniosku. -
Prowizja - 1,00 %
Całkowita kwota do spłaty - 27 474,68 PLN
Rata miesięczna - 763,19 PLN

Koszt przyznania kredytu

Dane Opis dodatkowy Stawka
Opłata przygotowawcza Bank nie pobiera opłaty przygotowawczej. -
Kwota prowizji 252,60 PLN
Ubezpieczenie przy kredycie Obligatoryjne ubezpieczenie tylko dla pojazdów powyżej 10 lat oraz dla pojazdów powyżej 3,5t maksymalnej masy całkowitej. Składka zależna od kwoty kredytu, okresu kredytowania i wybranego zakresu ubezpieczenia. W pozostałych przypadkach ubezpieczenie nie jest wymagane. 7,50 PLN
Dane Opis dodatkowy Stawka
Prowizja za wcześniejszą spłatę Za wcześniejszą całkowitą spłatę kredytu samochodowego bank nie pobiera opłat. W przypadku spłaty częściowej pobierana jest opłata w wysokości 30 zł za nowy harmonogram spłat. 0,00 PLN
Opłata za prowadzenie rachunku kredytowego Zakładany rachunek do obsługi kredytu samochodowego prowadzony jest całkowicie bezpłatnie. 0,00 PLN
Opłata za przewalutowanie Kredyt tylko w PLN. -
Opłata za podwyższenie kwoty kredytu Nie dotyczy. -
Opłata za sprawdzenie pojazdu w CRZ Opcja niedostępna. -

RRSO oraz parametry kredytu dla reprezentatywnego przykładu

Dane Opis dodatkowy Stawka
RRSO - 11,00 %
Całkowita kwota kredytu - 61 000,00 PLN
Całkowita koszt kredytu - 15 029,37 PLN
w tym:
odsetki - 12 589,37 PLN
prowizja - 2 440,00 PLN
ubezpieczenie (obowiązkowe) - 0,00 PLN
inne opłaty (obowiązkowe) - 0,00 PLN
stopa procentowa - 6,49 %
okres kredytowania - 57,00 m-cy
Całkowita kwota do zapłaty przez klienta - 76 029,37 PLN

Na co zwrócić uwagę

Dane Opis dodatkowy Stawka
Poręczyciel Bank nie wymaga poręczycieli. -
Zgoda współmałżonka Zgoda współmałżonka na zawarcie umowy kredytu w wypadku pozostawania we wspólności majątkowej małżeńskiej – jeśli współmałżonkowie nie występują jako współkredytobiorcy. 0,00
Wakacje kredytowe Opcja niedostępna. -
Odroczenie spłaty kredytu Opcja niedostępna. -
Procedura uproszczona W uproszczonej procedurze przyznawania kredytu samochodowego bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, wystarczy Twoje oświadczenie o dochodach. Bank oferuje również kredyt bez wymaganego wkładu własnego.
Kredyt do 125% wartości pojazdu Kwota kredytu wraz z kosztami okołokredytowymi (prowizja, ubezpieczenie) nie mogą przekroczyć kwoty stanowiącej 125% wartości kredytowanego pojazdu.

Dokumenty wymagane do otrzymania kredytu

Dokumenty osobowe

 • Dowód osobisty.

Dokumenty związane z uzyskiwanym dochodem

 • Brak

Dokumenty dodatkowe

 • Brak

Jak mogę otrzymać ten kredyt?

Kryteria ubiegania się o produkt:

 • Osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osiągające stały dochód ze źródeł wyszczególnionych przez bank.
 • Wiek powyżej 18 roku życia.
 • Wiek poniżej 65 lat.
 • Minimalny wymagany dochód netto 650 zł. W przypadku emerytów i rencistów istnieje możliwość otrzymania kredytu przy niższych dochodach.


Doradca BNP Paribas Fortis

Doradca BNP Paribas Fortis

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go do banku.
 • Pracownik banku skontaktuje się z Tobą w preferowanych godzinach i przedstawi szczegóły oferty, którą jesteś zainteresowany.
 • Jeśli zdecydowałeś się na kredyt, doradca umówi Cię na spotkanie w najbliższym oddziale banku. Określi również zakres dokumentów, jaki powinieneś posiadać w celu spisania wniosku kredytowego.
 • Na spotkaniu doradca przeprowadzi wstępną analizę finansową, określi Twoją zdolność kredytową oraz wysokość przyszłych rat kredytu. Do spisania wniosku niezbędne będą Twoje szczegółowe dane osobowe, dane małżonka (jeśli nie posiadasz rozdzielności majątkowej) oraz dane wybranego przez Ciebie pojazdu (marka, model, rocznik, data pierwszej rejestracji, itp.).
 • Bank zweryfikuje powyższe dane. Decyzję kredytową możesz poznać nawet w ciągu tego samego dnia, w którym składałeś wniosek.
 • Po pozytywnej decyzji banku będziesz musiał dostarczyć do oddziału dowód rejestracyjny z przewłaszczeniem na rzecz banku oraz polisę AC z cesją praw na BNP Paribas Fortis.
 • Po dostarczeniu wymaganych dokumentów kredyt zostanie uruchomiony zgodnie z warunkami określonymi w umowie kredytowej.