ING Bank Śląski - Kredyt Hipoteczny

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski
Kredyt Hipoteczny


Twoja miesięczna rata może wynosić:
1 017,38 PLN
Wartość nieruchomości:
150 000,00 PLN
Kwota kredytu:
100 000,00 PLN
Okres:
120 mies.
Rodzaj rat:
równe  
Waluta:
PLN
Oprocentowanie tego kredytu wynosi:
4,18  %
Prowizja tego kredytu wynosi:
1,90  %

Zwróć uwagę

 • Skorzystaj z oferty specjalnej kredytu hipotecznego "Mieszkaj bez kompromisów" i zyskaj ponad 100 zł na racie co miesiąc¹ RRSO 4,28% - do 31.03.2019 r.
 • Formalności załatw przez telefon lub internet z własnym specjalistą hipotecznym, a do umowę podpiszesz w oddziale.
 • 1 Oszczędność na prowizji za udzielenie kredytu w ofercie „Najlepiej na swoim – łatwy start” 100% tj. 4484 zł, wyliczona została dla przykładu reprezentatywnego dla tej Oferty tj. kredytu w kwocie 236 000 zł na 25 lat w porównaniu z Ofertą standardową dla kredytu o takich parametrach. Przy innych parametrach kredytu, oszczędność na prowizji za udzielenie kredytu w ramach oferty „Najlepiej na swoim – łatwy start” może przyjąć inną wartość. Dla oferty „Najlepiej na swoim – łatwy start” uwzględniono wymóg posiadania umów dodatkowych (konto, ubezpieczenie), które są warunkiem, skorzystania z tej oferty. Informacja o produktach, w tym o opłatach związanych z umowami dodatkowymi znajduje się na www.ingbank.pl. Zapoznaj się z regulaminem oferty specjalnej „Najlepiej na swoim – łatwy start”. Dla Oferty standardowej nie jest wymagane zawarcie umów dodatkowych. Udzielenie kredytu oraz warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące Twojego kredytu

Dane Opis dodatkowy Wartość
Wartość nieruchomości - 150 000,00 PLN
Kwota kredytu - 100 000,00 PLN
Okres kredytowania - 120 mies.
Waluta - PLN
Spread walutowy - 0,00
Prowizja - 1,90%
Oprocentowanie Oprocentowanie stanowi sumę zmiennej stopy rynkowej WIBOR oraz stałej marży banku, której wysokość uzależniona jest od posiadanego wkładu własnego oraz od kwoty udzielanego kredytu. W porównaniu ujęte zostały marże standardowe. Marża może zostać obniżona o 0,4 punktu procentowego, jeśli skorzystasz z oferty specjalnej „Leka rata” i założysz lub posiadasz w banku rachunek osobisty z regularnymi wpływami w wysokości minimum 2.000 zł. W opcji „Łatwy start” marża kredytu jest obniżana o 0,1 punktu procentowego, jeśli założysz lub posiadasz w banku rachunek osobisty z regularnymi wpływami w wysokości minimum 2.000 zł. Dodatkowe preferencje cenowe w przypadku wykupienia ubezpieczenia na życie: Opcja Życie, Standard i Premium. 4.18
w tym marża banku 2,50%
Całkowita kwota do spłaty - 122 085,13 PLN
Dane Opis dodatkowy Stawka
Rata miesięczna - 1 017,38  PLN
Ubezpieczenie pomostowe Bank nie stosuje ubezpieczeń pomostowych – do czasu ustanowienia zabezpieczenia docelowego podwyższona marża kredytu o 0,3 p.p. w skali roku 30,00 PLN
Suma - 1 047,38 PLN

Koszt przyznania kredytu

Dane Opis dodatkowy Stawka
Prowizja Prowizja standardowa oraz w ofercie kredytu „Lekka rata” w wysokości 1,9% naliczana jest od kwoty udzielonego kredytu. W ramach trwającej promocji "Łatwy start", prowizja zostanie obniżona do 0%. 1 900,00 PLN
Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego Bank udziela kredytu w wysokości 80% wartości nieruchomości. W związku z tym ubezpieczenie niskiego wkładu własnego nie jest wymagane. 0,00  PLN
Polisa ubezpieczeniowa Ubezpieczenie pobierane w formie składki miesięcznej, liczonej od bieżącego salda zadłużenia, dostępne w ramach: Opcja Życie Plus (składka 0,035%) lub Bezpieczny kredyt Standard Plus (składka 0,055%) 35,00  PLN
Polisa ubezpieczeniowa nieruchomości 0,00  PLN
Wycena nieruchomości Niezależna wycena, której koszt oscyluje w granicach 1.000 zł. Opłata pobierana jest przez bank na rzecz podmiotu wykonującego wycenę, zgodnie z zawartą umową pomiędzy ING Bankiem Śląskim, a tym podmiotem. 420,00  PLN
Ubezpieczenie pomostowe dodatkowe Brak. 0,00 PLN
Suma - 2 355,00 PLN

Dodatkowe koszty

Dane Opis dodatkowy Stawka
Opłata za wcześniejszą spłatę Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest pobierana. 0,00
Podwyższenie kwoty kredytu prowizja w wysokości stawki procentowej prowizji za udzielenie produktu hipotecznego wynikającej z umowy produktu hipotecznego, której dotyczy podwyższenie, prowizja jest naliczana od kwoty podwyższenia produktu hipotecznego. 1,90%
Wakacje kredytowe Brak. -
Odroczenie spłaty Karencja w spłacie kredytu budowlano-hipotecznego do 36 m-cy. W okresie budowlanym klient spłaca jedynie raty odsetkowe liczone od kwoty uruchoionego kredytu. 0,00 PLN

Na co zwrócić uwagę

Dane Opis dodatkowy Stawka
Oferty specjalne Obecnie do wyboru masz dwie oferty specjalne przeznaczone dla osób, które posiadają lub wraz z wnioskiem zawnioskują o otwarcie dowolnego konta osobistego i zapewnią na nim miesięczne wpływy min. 2000 zł. Korzystając z oferty „Lekka rata” otrzymasz oprocentowanie obniżone o 0,4 punktu procentowego, a prowizję zapłacisz bez zmian. Natomiast decydując się na ofertę „Łatwy start” prowizja wyniesie 0 zł, a oprocentowanie zostanie obniżone o 0,1 punktu procentowego.

Dokumenty wymagane do otrzymania kredytu

Dokumenty osobowe

 • Wniosek o kredyt hipoteczny.

 • Dwa dokumenty potwierdzające tożsamość (dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem, w tym obowiązkowo książeczka wojskowa dla mężczyzn w wieku poborowym) - do wglądu.

Dokumenty związane z uzyskiwanym dochodem

 • Brak

Dokumenty związane z celem kredytowania

 • Brak

Dokumenty dodatkowe

 • Brak

Jak dostać ten kredyt?

Kryteria ubiegania się o produkt:

 • Uregulowany stosunek do służby wojskowej.
 • Pełna zdolność do czynności prawnych.
 • Zdolność kredytowa (zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami).
 • Udokumentowane źródło dochodu zaakceptowane przez bank.
 • Pozytywna historia obsługi rachunków oraz zobowiązań z tytułu kredytów, poręczeń, podatków oraz innych stałych zobowiązań.


Doradca ING Banku Śląskiego

Doradca ING Banku Śląskiego

 • Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij go bo banku.
 • Doradca bankowy skontaktuje się z Tobą i ustali termin spotkania.
 • Podczas spotkania doradca przedstawi szczegóły dotyczące oferty: przeprowadzi symulacje kredytową, powie jakie wymagania musisz spełnić żeby ubiegać się o kredyt, jakie dokumenty są wymagane.
 • Jeśli będziesz zainteresowany ofertą to po skompletowaniu dokumentów umówisz się na kolejne spotkanie z doradcą.
 • Na spotkaniu przekażesz doradcy komplet dokumentów i podpiszesz wniosek kredytowy.
 • Bank podejmie decyzje kredytową o której zostaniesz poinformowany telefonicznie. Jeśli decyzja będzie pozytywna, doradca umówi się z Tobą na kolejne spotkanie podczas którego nastąpi podpisanie umowy kredytowej.
 • Po podpisaniu umowy nastąpi uruchomienie kredytu zgodnie z umową na Twoje konto lub konto sprzedającego nieruchomość.


Pośrednik Finansowy

Pośrednik Finansowy

 • Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą Expandera wypełniając formularz kontaktowy.
 • Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą doradca Expandera.
 • W zależności od Twoich potrzeb zostanie przedstawiony najkorzystniejszy dla Ciebie wariant kredytu. Ustalicie termin spotkania w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
 • Podczas spotkania doradca przeprowadzi wstępną analizę finansową. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji doradca sprawdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi Tobie również listę dokumentów niezbędnych do ubiegania się o kredyt.
 • Uzyskasz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania związane z udzieleniem, zabezpieczeniem, uruchomieniem i obsługą kredytu.
 • Po skompletowaniu dokumentów i dostarczeniu ich do doradcy, sporządzony zostanie wniosek kredytowy. Na jego podstawie bank podejmuje decyzję odnośnie przyznania kredytu.
 • Jeśli decyzja jest pozytywna, ostatnim krokiem jest podpisanie umowy oraz uruchomienie kredytu zgodnie z Twoją dyspozycją.