Zadzwoń do nas!

12345 20 02

Opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora

BOŚ Bank - Pożyczka konsolidacyjna


BOŚ Bank

BOŚ Bank
Pożyczka konsolidacyjnaTwoja miesięczna rata może wynosić:
370,29 PLN
Kwota kredytu:
10 000,00 PLN
Okres
36 mies.
Waluta:
PLN
Oprocentowanie tego kredytu wynosi:
10,00
Prowizja tego kredytu wynosi:
0,00 %
Ubezpieczenie uwzględniane w racie:
TAK

Zwróć uwagę

Pożyczka konsolidacyjna do kwoty nawet 150.000 zł bez poręczycieli, z zabezpieczeniem w formie pakietu ubezpieczeń. Okres na jaki rozłożysz spłatę kredytu wynosi maksymalnie 150 miesięcy.
Dane Opis dodatkowy Stawka
Kwota kredytu - 10 000,00 PLN
suma spłacanych rat - 1 000,00 PLN
dodatkowa kwota kredytu - 0,00 PLN
Okres kredytowania - 36 mies.
Waluta - PLN
Oprocentowanie - Na wysokość oprocentowania składa się suma stawki WIBOR 6M oraz stałej marży banku. Stali klienci banku (posiadający rachunek osobisty od minimum 3 miesięcy zasilane systematycznie co najmniej raz na 3 miesiące) mogą liczyć na obniżone oprocentowania maksymalnie o 2 punkty procentowe.
Prowizja - 0,00%
Całkowita kwota do spłaty - 13 330,61 PLN
Rata miesięczna - 370,29 PLN
Oszczędzasz miesięcznie - 629,71 PLN

Koszt przyznania kredytu

Dane Opis dodatkowy Stawka
Opłata przygotowawcza -
Kwota prowizji Dla osób, które bank zakwalifikuje do grupy pozytywnego ryzyka (scoring pozytywny warunkowy) oraz osób posiadający rachunek osobisty od minimum 3 miesięcy, kartę debetową, kartę kredytową, kredyt lub produkt inwestycyjny prowizja zostaje obniżona o 1 punkt procentowy. 50,00 PLN
Ubezpieczenie przy kredycie Wymagane wykupienie dwóch ubezpieczeń: na życie i od utraty pracy. Stawka za polisę na życie wynosi 0,278% kwoty kredytu; ubezpieczenie od utraty pracy kosztuje natomiast 0,145% kwoty kredytu. Tak wyliczony koszt ubezpieczenia doliczany jest do kwoty kredytu, zwiększając ratę kredytu. 1 522,80 PLN

Dodatkowe koszty

Dane Opis dodatkowy Stawka
Prowizja za wcześniejszą spłatę Brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. 0,00
Opłata za prowadzenie rachunku kredytowego Brak. 0,00
Opłata za przewalutowanie Zmiana waluty kredytu wiąże się z opłatą w wysokości 2% (minimum 50 zł) od kwoty pożyczki pozostałej do spłaty. 2,00 %
Opłata za podwyższenie kwoty kredytu Brak możliwości podwyższenia kwoty kredytu. -

RRSO oraz parametry kredytu dla reprezentatywnego przykładu

Dane Opis dodatkowy Stawka
RRSO - 11,00 %
Całkowita kwota kredytu - 14 000,00 PLN
Całkowita koszt kredytu - 4 045,59 PLN
w tym:
odsetki - 3 485,59 PLN
prowizja - 560,00 PLN
ubezpieczenie (obowiązkowe) - 0,00 PLN
inne opłaty (obowiązkowe) - 0,00 PLN
stopa procentowa - 8,79 %
okres kredytowania - 60,00 m-cy
Całkowita kwota do zapłaty przez klienta - 18 045,59 PLN

Na co zwrócić uwagę

Dane Opis dodatkowy Stawka
Poręczyciel Bank nie wymaga poręczycieli., zabezpieczeniem kredytu jest bowiem ubezpieczenie. -
Zgoda współmałżonka Zgoda współmałżonka wymagana przy kredycie którego kwota przekracza 10.000 zł lub trzykrotność Twoich dochodów. Przepisu powyżej nie stosuje się w przypadku, gdy pożyczkobiorca pozostaje w rozdzielności majątkowej lub separacji ze współmałżonkiem i przedłoży akt notarialny lub prawomocny odpis orzeczenia sądu w tej sprawie oraz gdy współmałżonkowie wspólnie występują o pożyczkę. 0,00
Wakacje kredytowe Brak. -
Odroczenie spłaty kredytu Brak. -
Rezygnacja z ubezpieczenia Osoby rezygnujące z ubezpieczenia muszą przedstawić dodatkowe zabezpieczenie kredytu w postaci: dla kredytu do 5.000 zł - weksel, dla kredytu od 5.000 zł do 15.000 zł - 1 poręczyciel, dla kredytu od 15.000 zł do 30.000 zł - 2 poręczycieli, dla kredytu powyżej 30.000 zł - zabezpieczenie rzeczowe (np. hipoteka, samochód, lokata, itd.). Istnieje możliwość zaproponowania bankowi innego rodzaju zabezpieczenia lub poręczenia niż to, które jest standardowo wymagane.
Oferta specjalna Bank oferuje specjalne warunki dla osób wykonujących wolne zawody lub zawody zaufania publicznego: lekarzy prowadzących prywatną praktykę lub zatrudnionych w prywatnych klinikach, (również lekarzy weterynarii i stomatologów), sędziów, notariuszy, adwokatów, radców prawnych, prokuratorów, radców Prokuratorii Generalnej, biegłych rewidentów i doradców podatkowych posiadający licencję, tłumaczy przysięgłych, architektów, rzeczoznawców majątkowych. osób na kontraktach menadżerskich. Dla tych osób bank obniża marże kredytu nawet o 4 punkty procentowe, prowizja za udzielenie kredytu wynosi 2%, okres spłaty zostaje wydłużony do 96 miesięcy a maksymalna kwota zwiększona do 500.000 zł, w tym do 100.000 zł można otrzymać na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów. Specjalna oferta przygotowana została również dla osób zatrudnionych w sektorze finansowym, wykonujących wolne zawody oraz dla pracowników policji (zarówno w czynnej służbie jak i pracowników cywilnych).
Eko Pożyczka W ramach oferty kredytowej na preferencyjnych warunkach (marża równa 3% oraz prowizja od 0 zł) możesz uzyskać pożyczkę na zakup i montaż: sprzętu AGD, ekoarmatury, rowerów, samochodów elektrycznych, systemów dociepleń, ogniw fotowoltaicznych, urządzeń zasilanych napędem elektrycznym.

Dokumenty wymagane do otrzymania kredytu

Dokumenty osobowe

 • Wypełniony formularz wniosku o kredyt.

 • Wypełniony formularz „ Informacja o kliencie”.

 • Kopia dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem.

Dokumenty związane z uzyskiwanym dochodem

 • Brak

Dokumenty dodatkowe

 • Brak

Jak mogę otrzymać ten kredyt?

Kryteria ubiegania się o produkt:

 • Zdolność kredytowa (zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami).
 • Pozytywna historia kredytowa.
 • Od osób posiadających w BOŚ Banku rachunek osobisty z regularnymi wpływami z tytułu wynagrodzenia od co najmniej 6 miesięcy bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach.


Oddział BOŚ Banku

Oddział BOŚ Banku

 • Udaj się do najbliższej placówki BOŚ Banku.
 • Po przedstawieniu Tobie oferty, pracownik placówki przeprowadzi wstępną analizę kredytową. Jeśli zaakceptujesz warunki oferty, możesz przejść wraz z pracownikiem banku do wypełniania wniosku o kredyt.
 • Podjęcie decyzji kredytowej w oddziale powinno nastąpić nie później niż w ciągu drugiego dnia od daty złożenia pełnej wymaganej dokumentacji. Bank deklaruje uruchomić pożyczkę w terminie 3 dni od dnia spełnienia przez Ciebie warunków określonych w umowie pożyczki.
 • Środki z przyznanego kredytu otrzymasz w wybrany przez siebie sposób: osobiście w placówce banku lub przelewem na konto.