mBank - eMax


Kwota:
10 000,00 PLN
Kapitał + odsetki:
10 005,00 PLN
Waluta:
PLN
Oprocentowanie wynosi:
0,20  %

Zwróć uwagę

Rachunek oszczędnościowy eMAX to sposób na gromadzenie oszczędności z nieograniczoną możliwością dokonywania wypłat miesięcznych. Nie musisz deklarować stałych kwot, jednak każda dodatkowa złotówka znajdująca się na rachunku eMAX pracuje na Twoją korzyść. Wypłata pieniędzy z rachunku nie powoduje utraty zgromadzonych odsetek.

Informacje dotyczące Twojej lokaty

Dane Opis dodatkowy Stawka
Kwota - 10 000,00 PLN
Okres - 3 m-ce
Waluta - PLN
Kapitalizacja - miesięczna
Rodzaj oprocentowania - zmienne
Oprocentowanie progresywne - nie
Kwota odsetek przed opodatkowaniem - 5,00 PLN
Podatek - 0,00 PLN
Suma odsetek Kwota odsetek pomniejszona o podatek. 5,00 PLN
Oprocentowanie nominalne Oprocentowanie zmienne w skali roku bez uwzględnienia podatku. 0,20%
Oprocentowanie rzeczywiste Oprocentowanie w skali roku z uwzględnieniem kapitalizacji odsetek i podatku. 0,20%
Dane Kanały dystrybucji Dostępność
- Oddział NIE
- Internet TAK
- Telefon TAK

Wymagane kwoty wpłat

Dane Opis dodatkowy Stawka
Minimalna kwota mBank nie wymaga minimalnej kwoty, potrzebnej do otwarcia rachunku eMAX. Nie wymaga również aktywnego korzystania z tego rachunku. 0  PLN
Maksymalna kwota mBank nie określa maksymalnej kwoty. 9 999 999  PLN
Okres minimalny Bank nie określa minimalnego okresu posiadania rachunku. 0  Dni
Okres maksymalny Nie ma wyznaczonego maksymalnego czasu na jaki zawierana jest umowa. 9 999 999  Dni

Warto wiedzieć przy wyborze

Dane Dostępność Opis dodatkowy
Konieczny rachunek w banku mBank nie wymaga posiadania rachunku eKONTO. Jednakże w przypadku, jego braku, musisz posiadać kartę Visa Electron do rachunku eMAX.
Lokata odnawialna Brak.
Odnawianie automatyczne Umowa rachunku oszczędnościowego eMAX jest zawierana na czas nieokreślony.
Odsetki powiększają kapitał TAK W mBanku odsetki co miesiąc dopisywane są do rachunku, a zatem powiększają kwotę kapitału.
Odsetki przelewane na rachunek Brak.
Możliwość dopłaty TAK Masz możliwość dopłaty nieograniczonej ilości środków.
Minimalna kwota dopłaty 0  PLN 0.0
Maksymalna kwota dopłaty 999 999  PLN 999999.0
Możliwość wypłaty części środków TAK Każdego dnia możesz wypłacić dowolną część środków zgromadzonych na rachunku. Gotówkę wypłacasz w formie przelewów (bezpłatnych realizowanych za pośrednictwem internetu, płatnych 2 zł u operatora mLinii).
Utrata odsetek przy zerwaniu W przeciwieństwie do lokat terminowych wypłata środków z rachunku eMAX nie powoduje utraty zgromadzonych odsetek.

Na co zwrócić uwagę

Dane Opis dodatkowy Stawka
Negocjowanie oprocentowania Brak możliwości negocjowania stawek oprocentowania. -
Ubezpieczenie Brak. -
Pełnomocnictwo Do dysponowania rachunkiem eMAX można ustanowić nie więcej niż dwóch pełnomocników. W przypadku rachunku wspólnego, pełnomocnictwo może być udzielone przez każdego ze Współposiadaczy. -
Dyspozycja na wypadek śmierci Przyjęcie dyspozycji na wypadek śmierci przez mBank następuje na podstawie, nadesłanego przez posiadacza rachunku, podpisanego formularza dyspozycji. Prowadząc rachunek wspólny mBank nie przyjmuje dyspozycji na wypadek śmierci. Posiadacz rachunku indywidualnego może zadysponować środkami pieniężnymi na wypadek śmierci. Przyjęcie dyspozycji na wypadek śmierci przez bank kosztuje 15 zł. -
Współwłasność Istnieje możliwość założenia rachunku eMAX, najwyżej dla dwóch współwłaścicieli. -

Jak mogę dostać ten kredyt?

Kryteria ubiegania się o produkt:

 • Wiek powyżej 18 roku życia.


Doradca mBanku.

Doradca mBanku.

 • Zadzwoń na infolinię logując się jako klient mBanku.
 • W trakcie rozmowy doradca wypełni z Tobą wniosek o otwarcie rachunku
 • Jeżeli Twoje dane w systemie banku są aktualne, doradca poinformuje Cię, że proces otwarcie rachunku przebiegł prawidłowo.
 • W tej samej chwili, eMAX będzie widoczny jako dodatkowy rachunek, po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego mBanku.


Wniosek online mBank

Wniosek online mBank

 • Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku, załóż konto korzystając z wniosku internetowego.
 • Podczas wypełniania wniosku online, masz możliwość wybrania formy podpisania umowy: za pośrednictwem agenta lub kuriera. Wybierając agenta możesz podpisać umowę w oddziale banku jeszcze w tym samym dniu, w którym wypełniłeś wniosek. Wybierając formę dostarczenia dokumentacji za pośrednictwem kuriera, otrzymasz ja w ciągu kilku najbliższych dni, ustalając wcześniej telefonicznie termin i miejsce spotkania
 • W obu przypadkach, na spotkaniu wymagany będzie Twój dokument tożsamości. Zarówno Kurier, jak i pracownik banku ma obowiązek potwierdzić Twoją tożsamość .
 • Jeżeli podpisywałeś umowę w oddziale banku, od razu otrzymasz jej kopię i pakiet aktywacyjny, niezbędny do zalogowania się do serwisu transakcyjnego. Pracownik banku z pewnością pomoże Ci dokonać aktywacji konta.
 • W przypadku spotkania z kurierem, w jego obecności podpiszesz przygotowaną umowę.
 • Kurier zabierze powyższe dokumenty i dostarczy je do centrali mBanku.
 • Dokumenty zostaną zweryfikowane i jeśli wszystko będzie w porządku, podpisane przez bank umowy wrócą do Ciebie pocztą.
 • Wśród dokumentów, które otrzymasz z mBanku znajdzie się pakiet aktywacyjny. Jeśli rachunek będzie należał do kilku osób lub wyznaczysz pełnomocników, wszyscy otrzymają własne pakiety aktywacyjne. Przy pomocy pakietu aktywacyjnego można dokonać aktywacji (ustanowienia haseł) dla dwóch podstawowych kanałów dostępu do mBanku - internetu oraz Teleserwisu (mLinii). Podczas aktywacji poznasz swój ośmiocyfrowy identyfikator klienta, którym będziesz się posługiwał podczas wszelkich kontaktów z mBankiem.
 • Po zweryfikowaniu przez mBank umowy rachunek staje się w pełni aktywny. Jeśli podczas składania wniosku o rachunek zamówiłeś kartę do rachunku, będzie ona dostarczona listem zwykłym. Maksymalny czas na dostarczenie karty to 15 dni od momentu podpisania dokumentów.